طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

«شرایط خاص» بعد از جام‌جهانی روی آنتن می‌رود

به گزارش مهر، مراحل تدوین نهایی مجموعه تلویزیونی «شرایط خاص» به وسیله خشایار موحدیان پشت سر گذاشته شده است است و هم اکنون حسین ابوالصدق صداگذاری این سریال ..

ادامه مطلب

در فيلمسازی به سود خودم فکر نمی‌کنم / کارگردان «دارکوب»

بهروز شعيبي از بازیگران و صورت های معروف جوان سينماي ايران است كه اول از همه به واسطه بازي هاي خوب و روان در فيلم هاي ماندگاري همچون «آژانس شيشه اي» ابرا..

ادامه مطلب

ابرقهرمانی از جنس ناجور

دنیای سینمایی مارول سینما و بلکه بسیاری از بازارهای دیگر (براي مثال بازار اکشن فیگور یا همان اسباب بازی ها و…) را به تسخیر خود در آورده و مارکتینگ ..

ادامه مطلب

سرانجام آثار منتشر نشده زنده‌یاد «چشم آذر» چه می‌شود؟

همسر ناصر چشم‌آذر راجع به آثار منتشرنشده این آهنگساز و نوازنده تازه درگذشته و پخش آثار او از صداوسیما صحبت‌هایی را مطرح کرد. سرانجام آثار..

ادامه مطلب

اعمال تغییرات تا دقیقه ٩٠

کمتر از سه روز به برپایی «سی وششمین جشنواره فیلم فجر» باقی مانده که دبیر جشنواره همچنان راجع به نحوه تغییرات در برگزاری جشنواره در دومین نشست خبری خود توضیحات..

ادامه مطلب

اکران «عصبانی نیستم» به تعویق افتاد

علی سرتیپی مدیرعامل موسسه پخش فیلمیران – اعلام کرد: با وجود آمادگی جهت پخش فیلم طبق قرارداد منعقد شده است در شورای صنفی نمایش ولی به علت تراکم..

ادامه مطلب

اکران قطعی یک فیلم برطرف توقیف شده است از چهارشنبه

ایلنا نوشت: مرتضی شایسته (مدیر هدایت فیلم و پخش فیلم منزل دختر) با اعلام شروع اکران این فیلم از هفته جاری گفت: فیلم منزل دختر از چهارشنبه ۱۹ مهر ماه..

ادامه مطلب

عکس ، بهاره رهنما و مژده لواسانی

بهاره رهنما در خاص برنامه ای با اجرای مژده لواسانی شرکت کرد. تصاویری که بهاره رهنما از این برنامه منتشر کرده هست، حکایت از تخصیص داده شده است این خاص ..

ادامه مطلب

نیازی نمی بینم خودم را عوض کردن دهم / حدیث میر امینی

روایت حدیث میر امینی از نقش متفاوتش در سریال «در جستجوی آرامش»؛ با این بازیگر راجع به چگونگی خلق کاراکتر دختری معتاد، تلاش جهت نجات از افتادن در دام ..

ادامه مطلب

تصویر ، خواننده مشهور با ماشین به عکاس زد

به گزارش خبرآنلاین، جاستین بیبر هنگام خروج از کلیسا با جمع عکاسانی روبه رو شد که هر کدام قصد داشتند تصویری از او شکار کنند. او هنگام ترک محل با ماشین ..

ادامه مطلب