طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

توافق با اسرائیل جهت خروج نیروهای ایرانی از جنوب سوریه / روسیه

قبل از این نیز سرگی لاوروف وزیر خارجه روسیه گفته بود که قرار است ارتش سوریه در مناطق جنوبی این کشور مستقر بود. جنوب سوریه هم مرز با اردن و اسرائیل است...

ادامه مطلب

تصویر العمل ظریف به خروج آمریکا از برجام

وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران طی پیامی در توئیتر نوشت که تلاش دیپلماتیکی را شروع خواهد کرد تا ببیند آیا باقی ماندن کشور عزیزمان ایران در برجام می‌تواند منافع..

ادامه مطلب

به زودی راجع به توافق کشور عزیزمان ایران اعلام نظر می کنیم / ترامپ

رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری یکسان با نخست وزیر کانادا گفت به زودی خواهید دید. در مدت زمانی بسیار کوتاه اعلام می کنیم.   ترامپ..

ادامه مطلب

دیدار ظریف با همتای قطری‌اش

وزیر خارجه کشورمان با محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر دیدار و گفت‌وگو کرد.  دیدار ظریف با همتای قطری اش عبارات مهم : آخرین ..

ادامه مطلب

توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران سرمشق دیپلماسی با کره‌شمالی شود / مرکل

صدراعظم آلمان بدون اشاره به عهدشکنی های واشنگتن در قبال «برجام» و تهدیدات مدیر جمهور این کشور مبنی بر از بین بردن این توافق گفت: اینَک باید اقداماتی مشابه..

ادامه مطلب

سفر هیات بلندپایه تایلندی به کشور عزیزمان ایران

رییس و اعضای دادگاه قانون اساسی تایلند به همراه یک هیات 30 نفره امروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران هستند. سفر هیات بلندپایه تایلندی به ایرا..

ادامه مطلب

استقبال کشور عزیزمان ایران از نتیجه انتخابات فرانسه

به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی، سخنگو و مدیر مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه ضمن استقبال از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در فرانسه، این منا..

ادامه مطلب