طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

مذاکرات آمریکا و کره شمالی ممکن است چند سال طول بکشد / سئول

مون امروز گفت نشست میان «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا و «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی تنها آغازی جهت یک فرآیند طولانی مدت به منظور خلع سلاح اتمی پ..

ادامه مطلب

آماده انجام آزمایش سلاح‌های هسته‌ای است ، سیاسی&quot، ترامپ با انگیزه &quot

براساس گزارش‌ها، آمریکا با وجود آنکه از سال ۱۹۹۲ تاکنون هیچ سلاح هسته‌ای را آزمایش نکرده، ولی دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا به شکلی بی‌سروصدا دس..

ادامه مطلب

وزیر تنهایی در انگلیس

دولت انگلیس وزیر جدیدی را با عنوان “وزیر امور تنهایی” منصوب کرده که به گفته نخست وزیر این کشور با نشانه پیگیری به “واقعیت تلخ زندگی مدرن&..

ادامه مطلب

هشدار اوباما نسبت به روی کار آمدن هیتلر تازه در آمریکا

رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا نسبت به زیاد کردن بومی‌گرایی و به خطر افتادن دموکراسی در کشورش هشدار داد. هشدار اوباما نسبت به روی کار آمدن هیتلر ت..

ادامه مطلب

آمریکا تنها به دنبال منافع اسرائیل است/ اقدام ترامپ توهین به مسلمانان و مسیحیان بود ، سید حسن نصرالله

دبیرکل حزب الله لبنان اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را بیانیه بالفور تازه دانست و گفت: کشورهای عربی و اسلامی باید سفرای آمریکا را فراخوانده و ر..

ادامه مطلب

ترامپ قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ گفت که ایالات متحده قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت می شناسد. ترامپ قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام..

ادامه مطلب

با استعفای موگابه، ملکه انگلیس باز هم رکورد زد

استعفای رابرت موگابه ۹۳ ساله از ریاست جمهوری زیمبابوه موجب شد تا ملکه ۹۱ ساله انگلیس پیرترین مدیر کشور دنیا شود. بعد از الیزابت دوم، رئیس‌جمهوری تونس و ح..

ادامه مطلب

انتظار داریم الحریری بزودی به لبنان بازگردد / موگرینی

«فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا سه شنبه شب در تصویر العمل به استعفای اخیر سعد الحریری نخست وزیر لبنان و خبرهای انتشار یافته راجع به اقامت ا..

ادامه مطلب

پلیس ترکیه توطئه داعش جهت حمله با مایکروویو را خنثی کرد

براساس اعلام پلیس ترکیه عوامل وابسته به گروه تروریستی داعش قصد داشتند در یک طرح سه مرحله‌ای اقدام به بمب‌گذاری با استفاده از اجاق‌های مایکروویو در مر..

ادامه مطلب

جنگ با کره شمالی فاجعه‌بار خواهد بود / وزیر دفاع آمریکا

وزیر دفاع آمریکا هشدار داد که هر گونه جنگ با کره شمالی «فاجعه بار» خواهد بود و این کشور تلاش می‌کند از راه دیپلماتیک بحران را حل کند.  وزیر..

ادامه مطلب