طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

دلارهای‎تان را به «نیما» بسپارید

معاون وزیر صنعت با اشاره به اینکه سیاست های تازه ارزی دولت محدودیتی را جهت شرکت های خرد و میانگین ایجاد نمی‌کند گفت: تا ۸۰ درصد صادرات غیرنفتی ما باید..

ادامه مطلب

دوشنبه آینده سامانه نیما بطور رسمی افتتاح می شود / سیف

رییس بانک مرکزی اعلام کرد: سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) از سوم اردیبهشت ماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری فعالیت رسمی خود ..

ادامه مطلب

دلار، عامل گرانی سکه

در هفته ای که گذشت نوسانات دلار ادامه پیدا کرد و قیمت سکه تمام نیز با جهش کم سابقه تا یک میلیون و 600 هزار تومان هم پیش رفت تا رکوردش شکسته شود.  ..

ادامه مطلب

تسهیلات ۴ میلیونی با کارمزد ۴ درصد ، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به ۳۰۰ هزار بازنشسته کشوری

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به ۳۰۰ هزار نفر از بازنشستگان کشوری با تأکید وزیر رفاه خبر داد. پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ..

ادامه مطلب

چهار ضلعی ریزش بورس

شاخص کل بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران دیروز با افت ۳۵/ ۰ درصدی مواجه شد و در سطح ۸۵ هزار و ۵۱۵ واحدی قرار گرفت. هرچند ارزش معاملات زیاد کردن چشمگیری..

ادامه مطلب

اجرای طرح رجیستری گوشی گوشی از آخر مهرماه

اولین جلسه کمیته اطلاع‌رسانی طرح رجیستری گوشی‌های گوشی تلفن همراه با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط در محل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد..

ادامه مطلب

ارسال لایحه موافقتنامه کشور عزیزمان ایران و فنلاند راجع به همکاری متقابل در امور گمرکی به مجلس

رئیس جمهوری لایحه “موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و دولت جمهوری فنلاند راجع به کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی” ر..

ادامه مطلب

میانگین قیمت معاملات مسکن به ۴.۵ میلیون تومان رسید , شرح معاملات مسکن در اردیبهشت

متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده است از طریق بنگاههای معاملات ملکی شهر تهران، ۴.۵۳ میلیون تومان بوده که ۵.۷ درصد زیاد کردن ..

ادامه مطلب

جدول + قیمت سکه گران شد

امروز سکه طرح قدیم به قیمت یک میلیون و 206 هزار و 500 تومان در بازار داد و ستد شد.  قیمت سکه گران شد+جدول عبارات مهم : بازار ..

ادامه مطلب