طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

آغاز بازسازی ساختمان پلاسکو از عید فطر

سرانجام بعد از برگزاری جلسات متعدد با حضور استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران و بررسی ابعاد متفاوت اجرای پروژه ساختمان پلاسکو، در جلسه عصر امروز با حضور است..

ادامه مطلب

وزارت نیرو جهت حل تنش آبی دست به کار شد

جدیدترین صحبت‌های وزیر نیرو حکایت از این دارد که تصمیم‌های تازه این وزارتخانه جهت حل بحران آب وارد فاز اجرایی شده است و در همین مورد جهت تمامی شهرهای د..

ادامه مطلب

هکرهای پوتین عامل اختلال در خبر رسان تلگرام بودند؟

هرچند مقامات روس دوروف را ترساندن کرده‌اند، ولی بستن ۲۰ میلیون آی پی آدرس و اختلال نیمی از ترافیک اینترنت در روسیه باعث نشده است تا بازدیدکنندگان دست ..

ادامه مطلب

وزارت نفت ، خارجه و قوه قضاییه بر روی مین گسل ، بنای ۱۲ هزار ساختمان در حر

دبیر کارگروه ملی مخاطرات زلزله با بیان اینکه ۱۲ هزار ساختمان در حرایم گسلی پایتخت کشور عزیزمان ایران ساخته شده است اند، گفت: ۲۴۵ ساختمان حساس در پای..

ادامه مطلب

مومیایی دوباره دفن شده است است؟

جسد کشف‌شده قطعا متعلق به رضاخان است که بعد از احراز هويت مجددا دفن شده، محل دفن آن نيز کاملا مشخص و در دسترس است تا در صورت لزوم و همچنين توافق مسئول..

ادامه مطلب

«کمک میلیاردی شهرداری به یک حسینیه و مداح معروف» / دستور خاص شهردار پا

در پی انتشار گزارشی با عنوان «کمک میلیاردی شهرداری به یک حسینیه و مداح معروف» در بعضی رسانه ها مبنی بر کمک‌های مالی شهرداری منطقه ۵ جهت ساخت حسینیه‌ای در ..

ادامه مطلب

کم کردن غلظت آلاینده ها ، تهران بارانی شد

سازمان حفاظت محیط زیست از بارش پراکنده باران در پایتخت کشور عزیزمان ایران و کم کردن غلظت آلاینده‌های هوا خبر داد. تهران بارانی شد/ کم کردن غ..

ادامه مطلب

طلاق صوری جهت دریافت مستمری!

طلاق صوری جهت دریافت مستمری؛ مدیر اداره کل تامین اجتماعی شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران پرده از نوعی فریبکاری برداشت که علاوه بر زیان ها و خسارت های مالی تبعات..

ادامه مطلب

جلسه یکشنبه شورای شهر غیرعلنی و بدون مصوبه خواهد بود / چمران

با توجه به تایید شورای نگهبان در خصوص شروع به کار شوراهای پنجم از تاریخ 12 مرداد ماه، سیصد و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزما..

ادامه مطلب

استمرار گرما در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، کاهش نسبی دما در استان های شمالی

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی کشور از شمالی شدن جریانات آب‌وهوایی در کشور خبر داد و گفت: از آخرهای وقت یکشنبه با شمالی شدن جریانات آب‌وهوایی شا..

ادامه مطلب