طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

هکرهای پوتین عامل اختلال در خبر رسان تلگرام بودند؟

هرچند مقامات روس دوروف را ترساندن کرده‌اند، ولی بستن ۲۰ میلیون آی پی آدرس و اختلال نیمی از ترافیک اینترنت در روسیه باعث نشده است تا بازدیدکنندگان دست ..

ادامه مطلب

وزارت نفت ، خارجه و قوه قضاییه بر روی مین گسل ، بنای ۱۲ هزار ساختمان در حر

دبیر کارگروه ملی مخاطرات زلزله با بیان اینکه ۱۲ هزار ساختمان در حرایم گسلی پایتخت کشور عزیزمان ایران ساخته شده است اند، گفت: ۲۴۵ ساختمان حساس در پای..

ادامه مطلب

مومیایی دوباره دفن شده است است؟

جسد کشف‌شده قطعا متعلق به رضاخان است که بعد از احراز هويت مجددا دفن شده، محل دفن آن نيز کاملا مشخص و در دسترس است تا در صورت لزوم و همچنين توافق مسئول..

ادامه مطلب

دلارهای‎تان را به «نیما» بسپارید

معاون وزیر صنعت با اشاره به اینکه سیاست های تازه ارزی دولت محدودیتی را جهت شرکت های خرد و میانگین ایجاد نمی‌کند گفت: تا ۸۰ درصد صادرات غیرنفتی ما باید..

ادامه مطلب

دوشنبه آینده سامانه نیما بطور رسمی افتتاح می شود / سیف

رییس بانک مرکزی اعلام کرد: سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) از سوم اردیبهشت ماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری فعالیت رسمی خود ..

ادامه مطلب

مجاز شدن بیش از ۹۲ درصد داوطلبان ، اعلام نتیجه های اولیه آزمون دکتری از ساعت ۱۷

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه های اولیه آزمون دکتری ۹۷ حداکثر تا ساعت ۱۷ امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه خبر داد و گفت: بیش از ۱۷۳ هزار داوطلب ..

ادامه مطلب

اعتماد مردم به خبر رسان‌های داخلی جلب شود / مطهری

نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حکم رهبر معظم انقلاب در حفظ حریم شخصی افراد در خبر رسان های داخلی قطعا موثر خواهد بود، تاکید کرد: باید ا..

ادامه مطلب

بازی 10 میلیاردی کشور عزیزمان ایران و برزیل!

ایران- برزیل‌؛ عجب دیدار مهیجی. اگر تصور می‌کنید شبیه یک شوخی هست، حتماً این گزارش را به طور کامل بخوانید و در شهریورماه، خودتان را آماده تماشای یک دی..

ادامه مطلب