طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

توضیح کدخدایی در خصوص منتخب زرتشتی شورای شهر یزد

به گزارش فارس، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری خود در نمایشگاه مطبوعات در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس، اظهار داشت: قانون بانکداری اسلامی از نظر ..

ادامه مطلب

AFC مهلت نمایندگان کشور عزیزمان ایران در آسیا را تمدید کرد , استقلال و پرسپولیس نفس راحت کشیدند

به گزارش خبرآنلاین، در حالی که بعد از تمدید دو ماهه مهلت کلوب های ایرانی جهت ارائه مدارک و مستندات خود به AFC امروز خبرهایی مبنی بر از بین بردن بعضی..

ادامه مطلب

مرگ هزاران ماهی در یکی از رودخانه‌های پاراگوئه

رودخانه کانفوسو (Confuso) پاراگوئه مملو از ماهی هایی شده است است که احتمالا به علت آلودگی تلف شده است اند. مرگ هزاران ماهی در یکی از رودخانه ها..

ادامه مطلب

روحاني بايد باهمه تعامل كند

اگرچه جريان اصلاحات در چند انتخابات اخير توانست موفق تر از رقيب به صحنه بيايد و مسابقه را به نفع خود تمام كند ولی هنوز هم كنشگران سياسي اي هستند كه صداي هشد..

ادامه مطلب

طاهری رسما دستیار شفر شد

به گزارش ایسنا، بعد از جلسه کمیته فنی کلوب استقلال و تصمیم گیری اعضا، بیژن طاهری پیشکسوت استقلال به عنوان دستیار وینفرد شفر گزینش شد. طاهری رسما دستی..

ادامه مطلب

خودکشی عروس به خاطر دخالتهای پدرومادرهمسر

یکی از روزهای سرد پاییزی، زن میانسالی وارد مجتمع قضایی خانواده- ونک- شد و به سمت شعبه 261 دادگاه خانواده رفت. خودکشی عروس به خاطر دخالتهای پدرو..

ادامه مطلب

به زودی راجع به توافق کشور عزیزمان ایران اعلام نظر می کنیم / ترامپ

رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری یکسان با نخست وزیر کانادا گفت به زودی خواهید دید. در مدت زمانی بسیار کوتاه اعلام می کنیم.   ترامپ..

ادامه مطلب

اکران قطعی یک فیلم برطرف توقیف شده است از چهارشنبه

ایلنا نوشت: مرتضی شایسته (مدیر هدایت فیلم و پخش فیلم منزل دختر) با اعلام شروع اکران این فیلم از هفته جاری گفت: فیلم منزل دختر از چهارشنبه ۱۹ مهر ماه..

ادامه مطلب

دیدار ظریف با همتای قطری‌اش

وزیر خارجه کشورمان با محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر دیدار و گفت‌وگو کرد.  دیدار ظریف با همتای قطری اش عبارات مهم : آخرین ..

ادامه مطلب

چهار ضلعی ریزش بورس

شاخص کل بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران دیروز با افت ۳۵/ ۰ درصدی مواجه شد و در سطح ۸۵ هزار و ۵۱۵ واحدی قرار گرفت. هرچند ارزش معاملات زیاد کردن چشمگیری..

ادامه مطلب