طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

بیماری‌های قلبی نخستین علت فوت در دنیا

مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت گفت: بیماری‌های قلبی عروقی همچنان نخستین عامل هدایت کننده و مهم فوت و ناتوانی در دنیا هستند و هر سال باعث فو..

ادامه مطلب

تصویر + تصویری از یک کهکشان فعال تازه کشف شده است

به گزارش خبر 24، این کهکشان به خاطر داشتن یکی از بزرگترین ابرهای هیدروژن یونیزه شده است در بین کهکشان ها مشهور است. تصویری از یک کهکشان فع..

ادامه مطلب

عکس ، بهاره رهنما و مژده لواسانی

بهاره رهنما در خاص برنامه ای با اجرای مژده لواسانی شرکت کرد. تصاویری که بهاره رهنما از این برنامه منتشر کرده هست، حکایت از تخصیص داده شده است این خاص ..

ادامه مطلب

ادامه عملیات جستجوی کارگر مفقودشده چینی در مسجدسلیمان

>سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان از ادامه عملیات جستجو جهت یافتن اثری از کارگر چینی مفقود شده است در این شهرستان خبر داد.  ادامه عملیات..

ادامه مطلب

مکان بازی کشور عزیزمان ایران و روسیه مشخص شد

فدراسیون فوتبال روسیه اعلام کرد دیدار دوستانه این تیم با کشور عزیزمان ایران در ورزشگاه کازان برگزار خواهد شد.  مکان بازی کشور عزیزمان ایران و..

ادامه مطلب

نقشه شوم پرستار ناکام ماند

نقشه شوم پرستار جوان که با مخفی کردن و گروگانگیری کودک ۵ ساله مدعی طلب ۲۰ میلیون تومانی از خانواده پسربچه شده است بود، نافرجام ماند. نقشه شوم پرستار ..

ادامه مطلب

واکنش‌ها یونایتد با من شرم آور بود/ آنها مرا در ملاء عام اعدام کردند ، فان خال

سرمربی سابق منچستریونایتد به انتقاد از نحوه برخورد سران این تیم و اخراج از یونایتد پرداخت. فان خال: واکنش‌ها یونایتد با من شرم آور بود/ آن..

ادامه مطلب

نیازی نمی بینم خودم را عوض کردن دهم / حدیث میر امینی

روایت حدیث میر امینی از نقش متفاوتش در سریال «در جستجوی آرامش»؛ با این بازیگر راجع به چگونگی خلق کاراکتر دختری معتاد، تلاش جهت نجات از افتادن در دام ..

ادامه مطلب

توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران سرمشق دیپلماسی با کره‌شمالی شود / مرکل

صدراعظم آلمان بدون اشاره به عهدشکنی های واشنگتن در قبال «برجام» و تهدیدات مدیر جمهور این کشور مبنی بر از بین بردن این توافق گفت: اینَک باید اقداماتی مشابه..

ادامه مطلب

اجرای طرح رجیستری گوشی گوشی از آخر مهرماه

اولین جلسه کمیته اطلاع‌رسانی طرح رجیستری گوشی‌های گوشی تلفن همراه با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط در محل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد..

ادامه مطلب