طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

نخستین مدال برنز جهت کشور عزیزمان ایران ، «گرایی» کشتی عجیب را برد و سوم شد

فرنگی کار وزن ۷۱ کیلوگرم تیم کشتی کشور عزیزمان ایران با پیروزی در دیدار رده بندی رقابتهای قهرمانی دنیا به مدال برنز دست یافت. «گرایی» کشتی عجیب را برد ..

ادامه مطلب

قتل برادر زن به خاطر اسپری خوشبوکننده

استفاده دایی از اسپری خوشبوکننده برابر نوزاد خواهرش، قتل او به دست پدر نوزاد را رقم زد. متهم دیروز در دادگاه پای میز محاکمه قرار گرفت. قتل براد..

ادامه مطلب

استفاده بافایده از گیاه تنباکو جهت مقابله با فلج اطفال و زیکا

یک تیم از دانشمندان در انگلیس، با امید ریشه کن کردن کامل بیماری فلج اطفال، یک واکسن فلج اطفال سینتتیک را تولید کردند که حاوی ذرات ویروس غیرعفونی بوده ..

ادامه مطلب

جنگ با کره شمالی فاجعه‌بار خواهد بود / وزیر دفاع آمریکا

وزیر دفاع آمریکا هشدار داد که هر گونه جنگ با کره شمالی «فاجعه بار» خواهد بود و این کشور تلاش می‌کند از راه دیپلماتیک بحران را حل کند.  وزیر..

ادامه مطلب

هشدار ژاپن نسبت به پیشرفت سریع برنامه‌ هسته‌ای کره شمالی

وزارت دفاع ژاپن هشدار داد که کره شمالی بعد از نخستین آزمایش هسته‌ای خود تاکنون پیشرفت‌هایی را در برنامه هسته‌ای خود داشته است. هشدار ژاپن نسبت به پیشرفت سری..

ادامه مطلب

بررسی شرح طرح مقابله با کارها خصمانه آمریکا در کمیسیون امنیت ملی / دهقانی

نایب مدیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که ادامه بررسی شرح طرح مقابله با کارها تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه به جلسه فردا (دوشنبه)..

ادامه مطلب

ارسال لایحه موافقتنامه کشور عزیزمان ایران و فنلاند راجع به همکاری متقابل در امور گمرکی به مجلس

رئیس جمهوری لایحه “موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و دولت جمهوری فنلاند راجع به کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی” ر..

ادامه مطلب

جلسه یکشنبه شورای شهر غیرعلنی و بدون مصوبه خواهد بود / چمران

با توجه به تایید شورای نگهبان در خصوص شروع به کار شوراهای پنجم از تاریخ 12 مرداد ماه، سیصد و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزما..

ادامه مطلب