طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

استقلال یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون به شجاعیان می‌دهد/ به بازگشت رفیعی امید دارم ، ترکاشوند

معاون امور اقتصادی پرسپولیس می‌گوید به شجاعیان تنها مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان پیشنهاد داده بودند. او همچنین خبر مذاکره پرسپولیس با اشکان دژاگه را تکذیب کرد..

ادامه مطلب

خسارت به 18 منزل در اثر انفجار گاز در تبریز

به گزارش صدا و سیما ، شرکت آتش نشانی تبریز اعلام کرد بامداد امروز در گزارشات شهروندان به سامانه 125 مبنی بر وقوع انفجار گاز در یک باب منزل مسکونی واقع در ..

ادامه مطلب

تقویت حافظه کودکان با روغن رزماری

نتایج یک مطالعه تازه نشان می دهد اسانس روغن رزماری به شکل قابل توجهی موجب تقویت حافظه کاری در کودکان می شود.  تقویت حافظه کودکان با روغن ..

ادامه مطلب

استمرار گرما در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، کاهش نسبی دما در استان های شمالی

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی کشور از شمالی شدن جریانات آب‌وهوایی در کشور خبر داد و گفت: از آخرهای وقت یکشنبه با شمالی شدن جریانات آب‌وهوایی شا..

ادامه مطلب

خواننده جنجالی انتخابات،منصوریان را ترساندن کرد

خواننده زیرزمینی و خبرساز کشور عزیزمان ایران که در انتخابات ریاست جمهوری با رییسی دیدار کرده بود، سرمربی استقلال را ترساندن کرد. خواننده ج..

ادامه مطلب

آیا تب کریمه کنگو با لبنیات سنتی انتقال یافته می‌شود؟

رئیس انجمن علوم و صنایع غذایی کشور عزیزمان ایران گفت: لبنیات و شیرهای محلی ناقل بیماری تب کریمه کنگو نبوده و تنها عامل انتقال تب مالت محسوب می شوند. ..

ادامه مطلب

اساس، خواست و رای مردم است / روحانی

رییس‌جمهوری با اشاره به حضور گسترده و پر شور مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، خواهان تقویت وحدت در جامعه و تلاش همگانی جهت تحقق اهداف بلند کشور شد و تصر..

ادامه مطلب

فروپاشی ناتو جهت روسیه اتفاق خوبی خواهد بود / پوتین

ولادیمیر پویتن، رئیس‌جمهور روسیه گفت: فروپاشی ائتلاف ناتو اتفاق خوبی جهت مسکو خواهد بود ولی هنوز آینده نگری نمی شود که این اتفاق بیفتد. پوتین: ..

ادامه مطلب

پیگیری مجدد به پرونده قتل دختربچه ۸ساله

شرق: پسر جوانی که متهم است دختربچه‌ای را ربوده و به قتل رسانده ‌است، یک ‌بار دیگر در حالی پای میز محاکمه رفت که مدعی شد قتلی انجام نداده است و شاهدا..

ادامه مطلب