طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی 10 میلیاردی کشور عزیزمان ایران و برزیل!

ایران- برزیل‌؛ عجب دیدار مهیجی. اگر تصور می‌کنید شبیه یک شوخی هست، حتماً این گزارش را به طور کامل بخوانید و در شهریورماه، خودتان را آماده تماشای یک دیدار تاریخی

بازی 10 میلیاردی کشور عزیزمان ایران و برزیل!

بازی 10 میلیاردی کشور عزیزمان ایران و برزیل!

عبارات مهم : ایران

ایران- برزیل ؛ عجب دیدار مهیجی. اگر تصور می کنید شبیه یک شوخی هست، حتماً این گزارش را به طور کامل بخوانید و در شهریورماه، خودتان را آماده تماشای یک دیدار تاریخی کنید.

به گزارش خبر ورزشی، چند سال قبل، هنگامی که خبرگزاری شینهوا، از بازی کشور عزیزمان ایران و برزیل در ابوظبی خبر داد، همه آن را یک شوخی می دانستند. کشور عزیزمان ایران و برزیل؟ هرگز! ولی با تلاش های فدراسیون و حمایت های سیاسی، بازی برگزار شد و تیم ملی سه تا خورد و به منزل برگشت. طبیعتاً اگر بگویند برزیل با ستاره هایش به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آید و با تیم ملی بازی می کند، غیرقابل باورتر است ولی انگار باید این خبر را باور کرد ولی ماجرا از کجا شروع شد؟

بازی 10 میلیاردی کشور عزیزمان ایران و برزیل!

پیشنهاد جالب

اولین بار سفیر برزیل در پایتخت کشور عزیزمان ایران پیشنهاد برگزاری بازی را داد. او در دیداری که با مهدی تاج مدیر فدراسیون فوتبال داشت، به او گفت: «برگزاری بازی کشور عزیزمان ایران و برزیل در آزادی هم جالب می شود…» تاج هم از خدا خواسته گفت: «یعنی می شود؟» سفیر برزیل در پایتخت کشور عزیزمان ایران در ژانویه به این کشور بازگشت و جلسه ای با دبیرکل فدراسیون این کشور برگزار کرد. او در این جلسه گفت: «تقویم ما تا جام جهانی پر است ولی بعد از آن آزادتر هستیم و می توانیم با کشور عزیزمان ایران بازی کنیم.» او یک پیشنهاد دیگر هم داد: «قرارداد بازی های دوستانه ما را یک شرکت انگلیسی امضا می کند و بهتر است فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران با آنها هم مذاکره کند.»

10 میلیارد هزینه بازی

ایران- برزیل‌؛ عجب دیدار مهیجی. اگر تصور می‌کنید شبیه یک شوخی هست، حتماً این گزارش را به طور کامل بخوانید و در شهریورماه، خودتان را آماده تماشای یک دیدار تاریخی

به محض اطلاع رسانی سفیر برزیل در تهران، فدراسیون فوتبال سراغ شرکت انگلیسی رفت. در این مذاکرات نماینده فدراسیون فوتبال گفت می توانند اسپانسری جهت بازی جور کنند ولی آنها اعلام کردند در کشور عزیزمان ایران با چندینه شرکت همکاری می کنند و می توانند خودشان جهت مسابقه یک اسپانسر نیرومند جور کنند. گفته می شود هزینه برگزاری مسابقه چیزی حدود 10 میلیارد تومان هست. قرار نیست فدراسیون فوتبال یک ریال هم از جیب خود بدهد. اسپانسر مسابقه تأمین کننده هزینه هاست و تنها درآمد فدراسیون فوتبال از بلیت فروشی مسابقه خواهد بود. این یک وقت ایده آل هست. اگر فدراسیون قصد داشت خودش برزیل را بیاورد، باید دو میلیون دلار به آنها پرداخت می کرد ولی حالا از جیب هزینه نمی کند و تازه از بلیت فروشی مسابقه هم سود می کند. هنوز وقت اجرای مسابقه مشخص نیست. احتمالاً در تابستان دو تیم برابر هم قرار می گیرند. قول و قرار این است که بازی در آزادی برگزار شود و بی شک استقبال از این مسابقه بی نظیر خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | برزیل | فوتبال | مسابقه | برگزاری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs