طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آرزوی پدر طارمی جهت پسرش

دقایقی اندک به آخر مانده بود؛ میلیون‌ها ایرانی دل در دلشان نبود، عقربه‌های ساعت “انریکه کاسرس” داور پاراگوئه‌ای به ثانیه‌های نهایی نزدیک می‌شد، توپ به طارمی می‌

آرزوی پدر طارمی جهت پسرش

آرزوی پدر طارمی جهت پسرش

عبارات مهم : بوشهر

دقایقی اندک به آخر مانده بود؛ میلیون ها ایرانی دل در دلشان نبود، عقربه های ساعت “انریکه کاسرس” داور پاراگوئه ای به ثانیه های نهایی نزدیک می شد، توپ به طارمی می رسد، شماره 17 یوزهای ایرانی در برابر خود تنها پاتریسیو و دروازه را می بیند ولی ضربه با اختلافی اندک به خارج می رود؛ آه و افسوس چشمان ستاره این روزهای فوتبال بوشهر را فرامی گیرد.

به گزارش ایسنا، در روزهای گرم و شرجی بوشهر، عشقش این بود که با توپ پلاستیکی اش، کوچه بعد کوچه ها را طی کند و به واسطه علاقه اش به فوتبال و به امید رقم زدن آینده ای خوب، گرما را دریبل بزند. به گفته خودش فرزند محل هایش صیاد شده است اند و او فوتبالیست، آیا که در محله ای که او بزرگ شده، غالب مردم شغلشان صیادی است.

“مهدی طارمی” بازیکنی که علی رغم تمامی انتقادات و حواشی در فصل گذشته با رفتن به قطر بار دیگر خود را احیا کرد و توانست در جام جهانی در زمره پنج بازیکن برتر ملی پوشان کشورمان لقب بگیرد.

آرزوی پدر طارمی جهت پسرش

فوتبال اش را از شش سالگی زیر نظر پدر در مدرسه فوتبال صداوسیما شروع کرد، ولی به صورت حرفه ای فوتبال را از جوانان برق بوشهر در سن ۱۰ سالگی شروع کرد.

بعد از چندین سال حضور در رده جوانان چند تیم باشگاهی به تیم ایرانجوان بوشهر دعوت شد و یک سال بعد به بزرگ سالان این تیم رفت، در سال ۸۹ به صورت قرضی به شاهین بوشهر پیوست، دو سال بعد دوباره به کشور عزیزمان ایران جوان برگشت و تا سال ۹۳ در این تیم حضور داشت و بازی های درخشانی را انجام داد ولی در نهایت این تیم نتوانست به لیگ برتر افزایش کند.

دقایقی اندک به آخر مانده بود؛ میلیون‌ها ایرانی دل در دلشان نبود، عقربه‌های ساعت “انریکه کاسرس” داور پاراگوئه‌ای به ثانیه‌های نهایی نزدیک می‌شد، توپ به طارمی می‌

در وقت حضور علی دایی در پرسپولیس در سال ۹۳ دو نفر از مشاوران و نزدیکان دایی مجموعه ای ۲۰ نفری از بازیکنان موردنظرشان در لیگ یک و حتی لیگ ۲ را به دایی معرفی کردند که یکی از آن ها طارمی بود، دایی نیز از مشاورانش خواست بازی های او را زیر نظر بگیرند و مذاکره با خود بازیکن هم به آخر فصل موکول شد.

ظهر سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ طارمی به همراه وکیلش به دفتر کلوب پرسپولیس رفت، دایی و رحیمی حرف هایشان را زدند و جالب اینکه حرفی از پول به میان نیامد، طارمی قرارداد دوساله اش را سفید بست و نوشتن مبلغ را به خود دایی و رحیمی سپرد و به قول معروف به آن ها دست یا علی داد تا زندگی طارمی وارد فاز جدیدی شود و امروز شاهد حضورش در جام جهانی باشیم.

پدر مهدی طارمی افزود: بنده خود سال ها فوتبالیست و مربی بوده و به خوبی شرایط فرزندم را درک می کنم.

آرزوی پدر طارمی جهت پسرش

علیرضا طارمی با بیان اینکه در وقت تماشای مسابقه های تیم ملی در جام جهانی از هیجان خاصی برخوردار بودم، اضافه کرد: دیدارهای تیم ملی را به همراه همسرم و دختر و پسرم تماشا می کردیم و تب فوتبال زیاد از هر لحظه منزل مان را فراگرفته بود.

وی با اشاره به اینکه بعد از هر بازی که به بیرون می رفتم یا در تمرینات پیشکسوتان حاضر می شدم همگی بابت عملکرد پسرم و سایر ملی پوشان تبریک می گفتند، اضافه کرد: مردم از عملکرد ملی پوشان در جام جهانی رضایت دارند و از حمایت ها و تبریک ها و شادمانی ارزش مشخص است که تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 موفق بوده است.

دقایقی اندک به آخر مانده بود؛ میلیون‌ها ایرانی دل در دلشان نبود، عقربه‌های ساعت “انریکه کاسرس” داور پاراگوئه‌ای به ثانیه‌های نهایی نزدیک می‌شد، توپ به طارمی می‌

طارمی با بیان اینکه قرار است مهدی به زودی به بوشهر بیاید و به طور حتم همشهریانش همچون گذشته به استقبالش خواهند آمد، اضافه کرد: مهدی جهت رسیدن به این موقعیت تلاش بسیاری کرده است و به طور حتم مزد زحماتی را می بیند که جهت آن بسیار مشکل کشیده است.

وی با انتقاد از کارشناسان تلویزیونی که از عدم گذراندن اصول آکادمی از سوی بازیکنان تیم ملی سخن گفتند، عنوان کرد: مهدی از دوران کوچکی به صورت اصولی تمامی مقاطع را طی کرده و از مدرسه فوتبال کارش را شروع کرد و در تمامی مراحل نونهالان، نوجوانان، جوانان تا بزرگ سالان را به صورت فنی و آکادمی طی کرده و سپس راهی تیم ملی شده است است.

آرزوی پدر طارمی جهت پسرش

پدر مهدی طارمی ادامه داد: مهدی در وقت عضویت در تیم ملی دانش آموزی راهی ترکیه شد و در حضور تیم هایی همچون برزیل و آلمان توانست دومین گلزن مسابقه های شود ولی در سایر سال ها به علت عدم لیاقت مربیان و زد و بندهای فوتبالی نتوانست راهی تیم های ملی رده سنی شود.

وی با بیان اینکه مهدی همواره طی سال ها لیاقت عضویت در تیم های ملی رده سنی کشورمان را داشت، افزود: پسرم همواره خود را خادم مردم دانسته و از جان خود جهت تیم ملی و پرچم کشورش گذاشت تا در مسابقه های جام جهانی سربلند باشد.

این بازیکن و مربی پیشکسوت بوشهری با اشاره به اینکه رفتن مهدی به قطر جهت کم کردن فشار بود، ادامه داد: پسرم با برنامه و بر روی اصول پا به قطر گذاشت و همان طور که دید در جام جهانی علی رغم نظرات بعضی افراد توانست در سطح آمادگی بالایی ظاهر شود.

وی با بیان اینکه همواره آرزوی پسرم و بنده حضور مهدی طارمی در لالیگای اسپانیا هست، خاطرنشان کرد: اگر به مهدی پیشنهاد اروپایی برسد به طور حتم راهی اروپا می شود و در غیر این صورت به احتمال زیاد به بازی در لیگ قطر ادامه می دهد.

وی در آخر از ابراز احساسات مردم و حمایت هایشان تقدیر کرد و گفت: به طور حتم تمامی ملی پوشان در دیدارهای جام جهانی به علاقه مردم و سرزمینشان از جان ودل مایه گذاشتند.

واژه های کلیدی: بوشهر | بازیکن | جوانان | فوتبال | فوتبالی | بازیکنان | نوجوانان | فوتبالیست | جام جهانی | مهدی طارمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs