طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری سارق گوشی تلفن همراه

به گزارش گروه تحریریه سایت، سرهنگ چنگیز ایدون”، رییس کلانتری 168 سیزده آبان گفت: روز گذشته چهار نفر از شهروندان به کلانتری مراجعه و اعلام نمودند که فردی به زو

دستگیری سارق موبایل

عبارات مهم : همراه

رییس کلانتری 168 سیزده آبان، از دستگیری سارق گوشی تلفن همراه قاپ، در مخفیگاهش خبر داد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، سرهنگ چنگیز ایدون”، رییس کلانتری 168 سیزده آبان گفت: روز گذشته چهار نفر از شهروندان به کلانتری مراجعه و اعلام نمودند که فردی به زور، گوشی همراه آنان را به دزدی برده و از آنجا که هر چهار مالباخته، مشخصات یک نفر را بیان می کردند، سریعاً تیمی از عوامل کلانتری به سطح حوزه اعزام و جهت دستگیری سارق طرح مهار و کنترل را اجرایی کردند.

این مقام انتظامی افزود: بعد از تکمیل تحقیقات اولیه، مخفیگاه متهم، شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضایی، در یک عملیات ضربتی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

دستگیری سارق گوشی تلفن همراه

رییس کلانتری کلانتری 168 سیزده آبان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه وی، تعداد 5 دستگاه انواع گوشی گوشی تلفن همراه و یکسری مدارک هویتی مربوط به دیگر افراد کشف و ضبط شد.

وی در آخر ضمن اشاره به تشکیل پرونده متهم و تحویل آن به اداره نهم آگاهی گفت: شهروندان علاوه بر فشار روانی که بابت دزدی گوشی همراه مجبور می شوند؛ نگرانی بیشتری نسبت به فاش شدن اطلاعات و فایل ضبط شده است در گوشی همراه دارند. بر این اساس به شهروندان توصیه می کنم که اطلاعات گوشی همراه خود را هر چند روز یک بار خالی و در جای دیگری نگهداری کنند.

به گزارش گروه تحریریه سایت، سرهنگ چنگیز ایدون”، رییس کلانتری 168 سیزده آبان گفت: روز گذشته چهار نفر از شهروندان به کلانتری مراجعه و اعلام نمودند که فردی به زو

واژه های کلیدی: همراه | اطلاعات | گوشی همراه | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs