طعم استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا

طعم: استرالیا کره جنوبی بین الملل استرالیا مایک پنس ترامپ آمریکا

گت بلاگز اخبار اجتماعی جلسه یکشنبه شورای شهر غیرعلنی و بدون مصوبه خواهد بود / چمران

با توجه به تایید شورای نگهبان در خصوص شروع به کار شوراهای پنجم از تاریخ 12 مرداد ماه، سیصد و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ب

جلسه یکشنبه شورای شهر غیرعلنی و بدون مصوبه خواهد بود / چمران

چمران: جلسه یکشنبه شورای شهر غیرعلنی و بدون مصوبه خواهد بود

عبارات مهم : ایران

با توجه به تایید شورای نگهبان در خصوص شروع به کار شوراهای پنجم از تاریخ 12 مرداد ماه، سیصد و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان آخرین جلسه این شورا در دوره چهارم محسوب می شود.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران مدیر شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه جلسه امروز سه شنبه آخرین جلسه رسمی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران قلمداد می شود، افزود: روز یکشنبه جلسه ای غیررسمی و بدون حضور خبرنگاران خواهیم داشت که در این جلسه با توجه به قانونی که اتمام کار شوراها را تاکید کرده است در آن جلسه مصوبه ای نخواهیم داشت.

جلسه یکشنبه شورای شهر غیرعلنی و بدون مصوبه خواهد بود / چمران

به گفته چمران ، تایید قانون شروع به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش از دوازدهم مرداد ماه به تایید شورای نگهبان رسیده است ولی هنوز به وسیله ریاست جمهوری جهت اجرا ابلاغ نشده هست. به این ترتیب و بعد از ابلاغ ریاست جمهوری از دوازدهم مرداد ماه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران کار خود را شروع خواهد کرد.

واژه های کلیدی: ایران | شورای شهر | شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs